Emmy Ödüllü Yargı Dizisi Görkemli Bir Finalle Ekran Macerasını Noktaladı

Emmy ödüllü Yargı dizisi dün akşam görkemli bir bölüm ve eğlence ile ekran macerasını noktaladı. Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Uğur Polat, Uğur Aslan ve Cezmi Baskın’ın başrollerinde yer aldığı dizinin final bölümü yayınlanırken oyunculardan da peş peşe veda paylaşımları geldi.

“VARLIĞINA ŞÜKRETTİĞİM EN GÜZEL HİKAYEYDİ”

Dizide Ceylin rolünü oynayan Pınar Deniz, paylaşımında “Benim için bir devrin sonudur bu. Duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Ne yazsam ne söylesem eksik kalacak. Varlığına şükrettiğim en güzel hikayeydi. Canım yol arkadaşlarım. Canım seyirci… En güzel baharımı yaşadım sizinle. Hep özlemle hatırlayacağım. Bu gece son kez buluşuyoruz. Hayatıma kattığın her an için iyi ki vardın Yargı” dedi.

“YAS VE KUTLAMA BİR ARADA”

Ilgaz’ı oynayan Kaan Urgancıoğlu ise “Yas ve kutlama… İlginç bir akşam olacak. Hiç bu iki duygu bu kadar yakın olmamıştı. Bilmediğim bir tecrübe olacak. Ben böyle noktalı yazmayı Sema’nın senaryolarını okuyarak mı özümsedim? Bilmiyorum ve bilmediğim daha bir çok şeyi öğrenme; tecrübe etme zorluklarından geçerken yanımda, önümde, arkamda olan, benimle bir çok yükü birlikte sırtlanarak işimi çok kolaylaştıran tüm ekip arkadaşlarım sizi çok seviyorum. Hakkınızı helal ediniz. Zor bir gece olacak ama ne demiş Ilgaz. Acının içinden geçmezsen dışına” ifadelerini kullandı.

“HER SET GÜNÜ DERS, HER PAZAR DA BENİM İÇİN SINAVDI”

Dizide polis memuru Tuğçe’yi oynayan ve geçtiğimiz bölümlerde cinsel istismara uğradığı sahnelerle adından söz ettiren Merve Ateş, vedasında şu ifadeleri kullandı: “Ben bugün mezun oldum… Hayatımın en güzel, en değerli ve en kıymetli anlarını bana yaşatan Yargı… Bu fotoğraflarda olan ya da olamayan herkes benim için o kadar değerli ki. Muazzam arkadaşlarla tanışıp çalıştığım ve beni bir öğrencisi gibi yetiştirip büyüten, hata yapmama izin veren acemiliklerimle, çocukluklarımla beni hoş gören harika hocalarla çalıştığım bir okul gibiydi benim için. Her set günü bir ders, her pazar gecesi bir sınavdı… Bu sınavı öncelikle Tuğçe olarak, hemen ardından Yargı da vermenin heyecanı hep içimde benimle kalacak. Herkese teşekkür etmek isterim burada tek tek dursun diye ama başlarsam duramam biliyorum. O yüzden iyi ki vardın Yargı… İyi ki vardın Tuğçe… Her anında elini tutmama izin verdiğin ve her anımda elimi tuttuğun için sana olan minnetim ebedi ama bugün son sınavımızı verirken ilk günden beri yanımızda olduğunuz için de en çok size teşekkürler… Yüzünü asla göremediğim, sesini asla duymadığım, bir televizyonun ardından bizimle ağlayıp bizimle gülen sizlere… Merve/Tuğçe ya da siz nasıl kabul ederseniz… Yargı bu akşam son defa yeni bölümü ile sizlerle… Yeniden görüşene dek, Hoşça kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir